Jak to się robi w „Wiadomościach”

Jarosław Olechowski „Zofia Komorowska nie chciała z nami rozmawiać”.

Tak twierdzi w dzisiejszym materiale „Wiadomości” Jarosław Olechowski, a ja wiem, że nie tylko z Zosią rozmawiał ale nawet był umówiony w Stoczni na nagranie. Ślad po tej rozmowie jest choćby we wpisie Zosi na FB.

FB

Po osobistej rozmowie z Zosią, dziennikarz umówił się na nagranie w Stoczni. Nie zadzwonił, nie przyjechał, poniżej próba nawiązania z nim kontaktu via jego oficjalny profil na FB.

Zrzut

Zosia zadzwoniła też do TVP i nagrała się na sekretarkę, a ja wiedząc, że w Stoczni czekają na dziennikarza próbowałam go zaczepiać na twitterze.

Twit

Czytelnikom pozostawiam ocenę rzetelności relacji dziennikarza, który z tej interakcji wyjął, że „Zofia Komorowska nie chciała z nami rozmawiać”.

About kataryna

1 thought on “Jak to się robi w „Wiadomościach”

  1. Szanowna Pani, proszę razem z koleżanka nie kłamać i nie manipulować. Rozmawiałem dzisiaj z panią Zofia Komorowska ok. 20 minut. Kilkukrotnie prosiłem o wypowiedz dot. pieniędzy jakie otrzymują z warszawskiego ratusza. Zaproponowałem, ze nagranie możemy przeprowadzić o 12:30, ale Pani Komorowska odmówiła wypowiedzi – stwierdziła, ze woli zeby w tej sprawie wypowiedział sie prezes fundacji. Poprosiła o przesłanie pytań mailem i poinformowała ze udziela odpowiedzi najwcześniej w piątek (choc zaznaczyłem, ze emisja materiału jest dzisiaj o 19:30). Mam dowod, ze to ja mówię prawdę!

    Z poważaniem,
    Jarosław Olechowski

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *